شکل ترجمه های معتبر
نوشته شده در 9 ژانویه 2014
ریچارد اشنایدر راهنمایی در مورد نحوه تهیه ترجمه های معتبر در آلمان ارسال کرده است: Von Schuppen und Ösen . این به زبان آلمانی است اما با تصاویر.

در اینجا خلاصه ای از عناوین اصلی آورده شده است

1. تمبر و امضا باید آبی باشد نه سیاه. (من قطعاً از جوهر تمبر آبی استفاده می کنم ، اما موافقم که منطقی است که امضا را به رنگ آبی نیز انجام دهیم. سپس مردم می توانند بلافاصله ببینند که ترجمه اصلی است یا یک فتوکپی.)

2. تمبر گرد تجویز نشده است ، اما به نظر رسمی تر می رسد: تمبرهای رسمی معمولاً گرد هستند ، و تمبرهای مستطیلی نیز ساده تر هستند.
(در بایرن ، تمبر گرد در واقع تجویز می شود. وقتی فکر می کنید عنوان مترجم چه مدت طولانی است) می تواند گران شود.

3. همیشه یک کپی از متن اصلی ضمیمه کنید. (من معمولاً این کار را انجام می دهم ، اگرچه همیشه عملی نیست. دادگاه ها آن را برای استفاده داخلی نمی خواهند. اما اگر شما از نسخه به جای نسخه اصلی ترجمه کنید ، این پرونده را پوشش می دهد زیرا گیرنده می تواند نسخه را با اصل مقایسه کند و ببینید اگر سند صحیح را ترجمه کرده اید. و اگر ترجمه ای از گزیده ها را دارید ، می توانید از یک فندک استفاده کنید تا روی نسخه ای که بیت ها را انجام داده یا حذف کرده اید ، علامت گذاری کنید.

4- صفحات را تا کنید تا گوشه ها مبهوت شوند (عکس را ببینید) - سپس هر یک از آن را از روی تمبر خود جوهر آبی دریافت می کنید.

5- یک مهر را در برابر داخل اضافه کنید.

6. صفحات را به هم وصل کنید تا از هم جدا نشوند. از zszange استفاده کنید (تصویر را ببینید). این ظاهراً یک مشت چشم است . روش دیگر ، می توانید از یک مهر و موم کاغذی (Siegelstern؛ تصاویر را ببینید) استفاده کنید. (من بعضی اوقات از کاغذ چسبناک استفاده می کنم که اوتو را در یک مستطیل برش می دهم و تمبر را در بالای آن قرار می دهم. و بعضی اوقات من با سوزن و نخ دوختم.

(به نظر می رسد ریچارد اشنایدر از پانچ هیجان زده شده است. من هم وقتی اولین بار یکی را گرفتم. مشکل پیش آمد که مجموعه ای از ترجمه های سوراخ شده را ارسال کردم و آنها از طریق دستگاه در Deutsche Post عبور کردند که ترجمه ها را به تکه تکه کرد و من) تا دوباره تمام کارها را انجام دهم. از آن زمان تاکنون هیچ وقت از دستگاه استفاده نکردم.)

ارسال شده در آلمان ، ترجمه | برچسب خورده در آلمان ، ترجمه | پاسخ دهید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوشته هاي از جنس دل نوشته و تنهايي يک دختر Robert رویای ستارگان بهترین شعر-عکس-داستان و رمان عاشقانه اندیشه امین درخت خیال آموزش زبان اینترنتی {In search of lost spaces} چهارسوی علم